Zdravíme všechny lesopláňáky a již tradičně si Vás dovolíme pozvat k táboření na „ Vosí louce“ u Domažlic (49.4535517N, 12.9568114E) v termínu od 15.- do 18.10.2022.

Čeká Vás tradiční stylové táboření v nádherném podzimním počasí, kdy je potřeba se umět o sebe trochu postarat. Setkávají se zde lidé zajímající se o různé kultůry severoamerických indiánů, což však nebrání k společnému táboření prošpikovanému trochou rivality, her a vzájemného respektu. Takže dobrá nálada je nejdůležitějším atributem, který by si každý z táborníků měl přivést.

V pátek a v sobotu dopoledne je možné zajet až na louku, vyložit věci. Auta pak zůstanou na parkovišti. V úterý je pak možno autem si z louky věci odvézt.

Bude-li někdo mít chuť si táboření prodloužit a to jak před tak po táboření, není to žádný problém, stačí se domluvit.

Táboření bude protkáno spoustou her, určitě nezapomeňte luky, kdo má vraní šípy, vše bude záležet na tom, co nám dovolí počasí. Doporučuji mít u sebe nějaké sázky a alespoň dva krásné, staré korálky. V neděli proběhne společná hostina, jinak se každý o sebe stará sám. Všichni však víte, jak to na takových malých tábořeních bývá, myslím, že nikdo o hladu nebude. Doporučuji si vzít kanystr s pitnou vodou.

Dřeva je dostatek, což se však nedá říci o tyčích na týpí. Potřebujeme tudíž vědět, kdo se chystá přijet a zda-li bude stavět stan.

Na tábořiště se dostanete takto:

Základem je dostat se do Domažlic, pak do Chrastavic a po jejich projetí první odbočkou vlevo směr Milavče. Asi po sto metrech odbočka opět do leva a pak pořád dál. Zkušeným stopařům stačí sledovat značky.

Případné nahlášení či dotazy na tel. číslech uvedených na pozvánce.

Na společnost se těší

Kony as Makhumidi ke kidopi za pláničky

Hejkal za remízky