Zveme vás na venkovní víkendové setkání s indiánskou hudbou a tanci.  Jde o akci formátu  v Čechách netradičního- akce je podobně jako kladenské Czech Powwow přístupná každému, kdo má zájem o severoamerickou indiánskou hudbu a tanec, je ovšem ještě více otevřena pro veřejnost. Nebudou vyžadovány taneční  „kostýmy“ ( správně „taneční regálie“ neboť nejde o kostým ve smyslu „převlek“)  Nejde o soutěžní powwow, myšlenkou je aby se mohl zapojit opravdu každý, ať má zkušenosti či výbavu nebo ne. Proběhnou exhibice tanečních stylů a jejich výuka i pro úplné začátečníky.  Bude místo pro společenské tance, na které vám jako jediná výbava poslouží vaše chuť se bavit.  Hrát budou české, možná i zahraniční powwow kapely, část programu bude věnována kultuře lesních Indiánů

Víkendové kempování na ranči, ať už ve stanech, autech či týpí,  taneční aréna v šapito, na místě bufet (po dobu akce bez alkoholu) krásné prostředí.

Akci pořádá spolek Indian Corral, realizačním týmem je kapela Detvan, uvítáme každou pomocnou ruku, pokud ji můžete nabídnout.

Kontakt  telefon, Whatsup: Veronika +420 608 545 622 uorlice@gmail.com     Sapazi +420 603 281 474 sapazi@seznam.cz (english)

Lokalita : https://mapy.cz/s/mudugajosu ranč ve vesnici Prostějov u Nasavrk, okres Chrudim

Hallo, our powwow friends!
We´d like to invite you to open air Native American music and dance weekend Wacipi. The format of this event is quite uncommon in Czechia. Like others European powwow, it is open to all people who have an interest in the dance and music of the Native North Americans, however this event aims to be even more open to the public. We won´t require the formal dancing regalia from the dancers, but of course dancers with them are welcome. It is not supposed to be a competetive powwow, the main message is that all kinds of people should be able to participate, whether they have experiences and equipment or not. Exhibitions of the dancing styles will take place, as well as a workshop about them for begginers. More social dances are also on the programme, to take part in those, you only need the desire to enjoy the dance. The music will be provided by Czech powwow drum groups, foreign ones as well. A part of the programme will be dedicated to the culture of the Woodland Indians too.
You can camp at the ranch, in tents, cars, tipis, dancing arena will be situated in a large tent. Also you can buy refreshments at the snack bar, which will be alcohol free for the duration of the event.
The event is organised by Indian Corral, the carry out crew is Detvan singers, we welcome foreign drum groups and dancers.
Contacts:
WhatsApp: Veronika +420 608 545 622 uorlice@gmail.com
Sapazi +420 603 281 474 sapazi@seznam.cz (english)
Location: https://mapy.cz/s/mudugajosu ranch Splněný sen near Nasavrky, 120km east of Prague